Kėbulų remontas ir dažymas

Kebulo remontasJeigu Jūsų automobiliui reikalingas profesionalus kėbulo remontas Vilniuje, kreipkitės į mus. Šiuolaikiniame ir moderniame servise UAB “Autožara” nebrangiai ir kokybiškai atliekami visi automobilių kėbulų remonto ir dažymo darbai: kėbulo paruošimas dažymui, geometrijos atstatymas, kėbulo tiesinimas bei kitas kėbulo remontas. Kvalifikuoti serviso meistrai atlieka bet kokio sudėtingumo kėbulo darbus – nuo sudėtingų kėbulo atstatymo, keitimo darbų iki smulkių, tokių kaip korozijos pažeistų vietų ir įlenkimų tvarkymas ir kt. kėbulo remonto ir dažymo darbai. Kvalifikuoti kėbulo remonto ir dažymo meistrai pašalins bet kokius kėbulo defektus ir grąžins gamyklinę išvaizdą Jūsų automobiliui. Sukaupta patirtis kėbulo remonto ir dažymo srityje leidžia atlikti visus darbus profesionaliai, greitai ir kokybiškai.

Visada stengiames maksimaliai patenkinti kliento poreikius bei lūkesčius, todėl atliekant kėbulo remontą ir dažymą siekiame užtikrinti visapusę paslaugų kokybę. Automobilio kėbulo remoto ir dažymo metu suteikiame Jums pakaitinį automobilį, o taupydami Jūsų laiką automobilį paimsime ir pristatysime Jums patogioje vietoje. Jei reikia, transportuosime automobilį, padėsime suderinti kėbulo remonto sąmatą su draudimo bendrove, organizuosime kėbulo remontui reikalingų detalių paiešką ir tiekimą bei konsultuosime kitais rūpimais klausimais.

Patikėkite savo automobilio kėbulo remontą ir dažymą tikriems specialistams: padarysime viską, kad išsaugotume Jūsų automobilio autentiškumą. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl didelis dėmesys skiriamas ne tik kėbulų remontui, bet ir klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimui..

Savo klientams pasiūlysime tik aukštos kokybės kėbulų remonto bei dažymo paslaugas, priimtinas kainas ir operatyvumą, o visiems atliktiems darbams suteiksime garantiją.